Ο Μπράντον, είναι μπάρμαν στο Ηooligans Bar, στο Σάρλοτ, στην Βόρεια Καρολίνα.
H Labrini Vasiliadis, έστειλε μια φωτογραφία με τον Μπράντον, να φοράει μια μπλούζα του ΠΑΣ!
Η φωτογραφία ανέβηκε στην σελίδα και αμέσως άνθρωποι απ΄την ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα, επικοινώνησαν με την Λαμπρινή και της έστειλαν μια αυθεντική φανέλα του ΠΑΣ.
O Μπράντον, φωτογραφήθηκε και με την αυθεντική φανέλα της ομάδας, που του έστειλε δώρο η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα και ήταν μια κίνηση που χαροποίησε τους πάντες.
Η χάρη του ΠΑΣ Γιάννινα, έφτασε μέχρι την Βόρεια Καρολίνα!
![](https://www.dieci10.gr/wp-content/uploads/2021/09/119452723_3405298496190928_3238868517579729762_n.png)
![](https://www.dieci10.gr/wp-content/uploads/2021/09/119485651_3405337986186979_1014401943404995494_n.png)